Podobně smýšlející * LIDÉ A AKCE * Nové Stvoření

Informace

Většina chyb již byla nalezena a opravena. Pokud na nějakou narazíte, nebo vám nebude něco jasné a podobně, můžete využít KONTAKT.

Idea sekce Lidé a akce

 • Podobně smýšlející lidé - Možnost přidat se na mapu podobně smýšlejících lidí - ve smyslu "hele já bydlím v tomto městě/místě, tohle z Nového Stvoření mi mění život a měl bych zájem se setkat s dalšími lidmi, kteří vidí věci podobně", aby se lidé, kteří o to mají zájem, mohli mezi sebou zkontaktovat.
 • Akce podobně smýšlejících lidí - mapa akcí podobně smýšlejících lidí, kde by lidé mohli akce najít a kam by mohli akce přidávat.
 • Vytvořeny "2 mapy", jedna pro lidi, jedna pro akce.
 • Na mapu se člověk může přidat tak, že se registruje. Akce mohou přidávat registrovaní (a schválení) uživatelé.
 • Lidé i akce jsou na mapě sdružovány do jednoho ukazatele podle města/obce. Kliknutím na barevný ukazatel na mapě zobrazíte lidi/akce v daném místě. Lidé i akce jsou barevně odlišené podle stavu viz vysvětlivky u map. (Šedá barva je výchozí).
 • Jak člověka tak akci můžete kontaktovat přes kontaktní formulář, který najdete v "detailu" osoby/akce. (Systém pošle dotyčnému kontaktní email)
 • Vyžadovat pro přístup k mapě lidí registraci? Alias ukazovat lidi pouze registrovaným?
 • Možnost "anonymně" odpovědět na "Kontaktování" prostřednictvím webu (= odesílatel by byl systém "Lidé", vaše emailová adresa by zůstala skrytá)
 • Možnost nastavit zobrazování svého profilu pouze lidem od určité (minimální) kategorie? Alias třeba nebýt viditelný pro neregistrované?
 • Možnost nastavit zobrazování akce pouze lidem od určité kategorie? Alias aby nebyla viditelná pro neregistrované?
 • Možnost zasílání oznámení o přidaných akcích?

Základní informace

Na mapu se přidáte tak, že se zaregistrujete.
 • Vyplníte požadované údaje a po odeslání formuláře se na vámi zadanou emailovou odešle ověřovací email.
 • Kliknutím na ověřovací odkaz v emailu bude váš účet aktivován, budete se moct přihlásit a v profilu upravovat své údaje
 • Abyste se objevili na mapě, vaše registrace musí být ještě schválena. Ve většině případů vás systém schváli automaticky, pokud ne, musí registraci schváli administrátor, ktrý na to bude systémem upozorněn = nemusíte se o to starat ;)
Abyste mohli přidat akci, musíte být nejprve registrovaní. Potom po přihlášení najdete možnost přidat akci ve svém profilu.
 • Vyplníte požadované údaje a po odeslání formuláře se na vámi zadanou emailovou odešle ověřovací email.
 • Kliknutím na ověřovací odkaz v emailu bude akce ověřena a objeví se v přehledu akcí ve vašem profilu, kde ji můžete případně upravovat.
 • Abyste se akce objevila na mapě, musí být ještě schválena. Ve většině případů ji systém schváli automaticky, pokud ne, musí ji schválit administrátor, ktrý na to bude systémem upozorněn = nemusíte se o to starat ;-)

Důležité! Idea je "sdružovat" na mapě všechny lidi ve stejném městě/místě do jednoho ukazatele, pro dané konkrétní místo. Aby to celé nějak rozumně fungovalo, je nutné město/obec, kde se nacházíte, vybrat ze seznamu míst, které vám budou nabídnuty.

Jaké město/obec mám tedy zadat?

Zadejte název města/obce, kde se nacházíte. (nezadávejte ulici, ani část města - třeba jako Praha 5, pouze Praha)

Jak to technicky provést?

Začněte do pole "Město/místo" psát název vašeho města/obce. Pište pomalu a pod tímto polem se vám automaticky začnou zobrazovat navrhované místa. Pokračujte v psaní, dokud vám nebude navrhnuté správné místo. V případě obcí nebo míst, které se jmenují stejně, uveďte PSČ.

Příklad

Město Blansko: do pole "Město/místo" začněte psát Blansk - v tuto chvíli vám již bude nabídnuto k výběru, vyberte kliknutím na nabízené místo.

Správnou polohu si ověřte na mapce.

Veškeré údaje uložené na serveru jsou šifrované. Vaše heslo není nikde uložené, ukládá se pouze jeho šifrovaný "otisk", ze kterého se nedá poznat, jaké heslo máte. Vaše údaje nebudou nikdy (dobrovolně) poskytnuty třetím osobám ani používány k jiným účelům, než je fungování sekce "Lidé a akce".

Bezpečnostní doporučení

Internet není "bezpečné místo". Cokoliv jednou zveřejníte, může být někde zaznamenáno. Internet prochází různé automatizované systémy a shromaždují různá data, stejně tak lidé, kteří mají různé cíle. Moje rada zní - nezveřejňujte o sobě víc, než je nezbytně nutné.